Partnerzy Programu

Znajdź nas na...

Wielodzietność

Bezpieczne zabawki...

Zanim kupimy dziecku zabawkę, sprawdźmy, czy jest ona bezpieczna. Pamiętajmy, że dziecko ma ogromną fantazję, lubi posmakować każdy przedmiot, użyć go do tego, do czego przeznaczony nie jest… Trzeba więc zapewnić mu (i sobie) komfort zabawy. Obejrzyjmy zabawkę pod kątem ostrych krawędzi, materiału, z którego jest wykonana, trwałości, barwników i wypełniaczy użytych do jej produkcji, itp., itd.! Pomogą nam w tym oznaczenia i symbole.

Więcej…

Kreatywność

Czy wakacje to dobry czas by się… rozwijać? Chodzi o .... kreatywność. Przecież głowie też chcemy dać odpoczynek… Jednak wyłączać myślenia nikomu nie radzę! Zwłaszcza, że najlepsza nauka to ta – przez ZABAWĘ!

Więcej…

Jak zająć czas naszym dzieciom??

Wakacje to dla naszych pociech czas odpoczynku, zabawy i niestety czasami również i nudy… Organizacja czasu wolnego dzieciom to ważne zadanie. Dzieci są wulkanem energii, kopalnią pomysłów, ale potrzebują, aby ktoś pokierował ich czasem, czymś zainspirował i pokazał nową zabawę. Nie wiecie jak zająć swoje dzieci, wypróbowaliście już wiele sposobów, ale każdy szybko się im nudzi? Mamy dla Was kilka przydatnych i inspirujących pomysłów.

Więcej…

Kobiece nastroje

Wakacje, lato – to raczej czas dobrego samopoczucia. Od bycia kobietą nie ma jednak wolnego… Organizm z dobrze nam znaną regularnością płata figle i serwuje zmienne nastroje. Wahania kobiecych hormonów powodują, że stajemy się płaczliwe, rozdrażnione, kłótliwe… Możemy sobie z tym radzić – organizm wszak to laboratorium chemiczne i wszelkie procesy w nim zachodzące związane są z pierwiastkami i mikroelementami.

Więcej…

Więcej artykułów…